HomeInteresantiDruska, cukrus, skalbiamasis muilas: namų šeimininkės sugalvojo 7 neįprastai naudingus panaudojimo būdus

Druska, cukrus, skalbiamasis muilas: namų šeimininkės sugalvojo 7 neįprastai naudingus panaudojimo būdus

Namų ruoša dažnai atrodo nuobodus darbas.Tačiau iš tiesų tai gali būti žavus eksperimentas, jei žinote naudingų triukų ir gudrybių.Apžvelkime keletą neįprastų patarimų, kurie palengvins jūsų namų ruošos darbus ir padarys juos įdomesnius.

Pirma, tiulį galima balinti cukrumi.Pakanka jį po skalbimo pamirkyti cukraus ir karšto vandens tirpale.Dėl to tiulis ilgai bus baltas.

Antra, durų vyrių girgždėjimo galite atsikratyti juos patrindami skalbiamojo muilo gabalėliu.

Trečia, batams išdžiūti padės, jei prieš tai į juos įbersite džiovintos druskos (pavyzdžiui, į kojines).Ji sugers drėgmę.

Ketvirta, kilimo dėmės lengvai pašalinamos lygintuvu per sudrėkintą rankšluostį.

Penkta, agurkų sūrymas padės atsikratyti kalkių nuosėdų virdulyje , jei prieš įjungdami virdulį užpilsite jo ant virdulio.

Šešta, pasenusi juoda duona greitai išvalys zomšinius batus nuo dėmių.

Septinta, į šaldytuvą įdėtas tualetinis popierius puikiai sugers kvapus.

Kaip matote, paprasti daiktai gali daryti stebuklus, jei žinote, kaip juos taikyti.Eksperimentuokite ir atraskite naujų naudingų gudrybių!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře