HomeInteresantiDidelis pledas lengvai tilps į skalbimo mašiną: prisiminkite šį skalbimo mašinoje būdą

Didelis pledas lengvai tilps į skalbimo mašiną: prisiminkite šį skalbimo mašinoje būdą

Dideli ir jaukūs pledai yra būtinas daugelio namų atributas, sukuriantis šilumos ir jaukumo atmosferą.Tačiau kai ateina laikas juos skalbti, dažnai kyla sunkumų, susijusių su įspūdingu šių gaminių dydžiu.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad pledas yra per didelis standartinei skalbyklei, tačiau iš tikrųjų taip nėra.Yra paprastas sprendimas, kuris efektyviai išvalys jūsų pledą, nesugadindamas nei jo, nei pačios skalbyklės.

Pirma , prieš įdėdami pledą į skalbyklę, turite jį tinkamai paruošti.Išskalbkite pledą vonioje ir švelniai pamerkite jį į vandenį naudodami dušo galvutę arba praustuvą.Šis žingsnis padės sumažinti audinio tūrį ir padaryti jį lankstesnį tolesniam skalbimui.

Antra , iš anksto pamirkius, pledą bus daug lengviau įdėti į skalbyklės būgną.Dėl mirkymo vandenyje audinys nesusidarys įtemptas gumulas ir skalbimo proceso metu galės geriau išsiskalauti.

Trečia , rekomenduojama pledams skalbti naudoti skystas skalbimo priemones arba gelius, o ne skalbimo miltelius.Skystus preparatus lengviau išskalauti iš audinio ir nepalieka likučių, o tai ypač svarbu dideliems ir tankiems daiktams.

Ketvirta , reikia atsižvelgti į skalbyklės svorio apribojimus.Drėgnas pledas gali gerokai padidinti svorį, todėl įsitikinkite, kad bendras įdėtų skalbinių svoris neviršija jūsų skalbyklės leistinos ribos.

Laikydamiesi šių paprastų veiksmų, galite lengvai ir saugiai skalbti net didžiausią ir stambiausią pledą, nesijaudindami, kad jį sugadinsite ar perkrausite skalbyklę.Reguliariai skalbdami pledą, išsaugosite jį minkštą, gaivų ir nepriekaištingą ilgus metus, sukurdami namuose jaukią ir patogią atmosferą.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře