HomeInteresantiDauguma žmonių į tai nekreipia dėmesio: tačiau atsuktuvo skylutė atlieka ypatingą funkciją

Dauguma žmonių į tai nekreipia dėmesio: tačiau atsuktuvo skylutė atlieka ypatingą funkciją

Slapta atsuktuvo savybė: palengvina smulkius kasdienius taisymus

Daugelyje namų yra įrankių pagrindiniams taisymams, ir geras atsuktuvas yra būtinas.

Tačiau daugelis nežino, kad atsuktuve gali būti slapta savybė, kuri gali palengvinti smulkius kasdienius taisymus.

Atsuktuvo rankenos skylė

Dažnai atsuktuvo rankenos maža skylė lieka nepastebėta arba neteisingai naudojama tik įrankiui kabinti. Iš tiesų, ši skylė yra skirta būti praktiška pagalbine priemone sunkiai atsukamų varžtų atlaisvinimui.

Įkišant kitą atsuktuvą arba pailgą įrankį į šią skersinę skylę, galima gauti ilgesnę rankeną, kuri suteikia daugiau jėgos ir palengvina užstrigusių varžtų atlaisvinimą.

Technika sunkiai atsukamų varžtų atlaisvinimui

Susidūrus su varžtu, kuris nejuda iš vietos, technika gali būti lemiama.

Papildomas ilgis rankenoje sumažina reikalingą jėgą ir sumažina riziką, kad varžtas sulūš. Svarbu pasirinkti atsuktuvus su skyle arba apsvarstyti alternatyvius modelius su atsuktuvo laikikliu.

Vis dėlto reikia būti atsargiam ir nenaudoti per daug jėgos.

Jei varžtas iš karto nejuda, jis gali būti taip pažeistas, kad jo galva sulūš. Tokiais atvejais gali būti naudinga naudoti skvarbųjį aliejų, kuris atlaisvina varžtą ir suminkština jo aplinką. Taip pat protinga įvertinti, ar verta varžtą palikti vietoje, išgręžti mažą pradinę skylę ir pradėti iš naujo, ypač jei varžtas yra arti apatinės dalies.

Slapta savybė

Ši atsuktuvų slapta savybė yra geras pavyzdys, kaip paprastas įrankis gali pasiūlyti daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio, ir kodėl atidžiau žiūrint dažnai galima rasti naujų galimybių, kurios daro „pasidaryk pats“ darbus lengvesnius ir efektyvesnius.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře