HomeInteresantiDaugelis šeimininkių vis dar neteisingai sodina pomidorus: prisiminkite šias 4 auksines taisykles

Daugelis šeimininkių vis dar neteisingai sodina pomidorus: prisiminkite šias 4 auksines taisykles

Pomidorų auginimas yra veikla, kuriai reikia tam tikrų žinių ir patirties.Net patyrę daržininkai kartais daro klaidų, dėl kurių gali būti prarastas derlius.

Norint vasarą apsirūpinti skaniais ir sultingais pomidorais, būtina laikytis tam tikrų agrotechnikos taisyklių ir vengti dažniausiai daromų klaidų.Šiame straipsnyje apžvelgsime pagrindinius pomidorų auginimo aspektus ir išanalizuosime tipines klaidas, kurios gali sužlugdyti visas sodininko pastangas.

Pirmiausia turėtumėte pasirinkti tinkamą pomidorų veislę, tinkančią jūsų regionui ir atitinkančią jūsų skonio pageidavimus.Nusipirkus sėklų, daigus reikia paruošti durpių vazonėliuose, laikyti optimalioje maždaug 18 laipsnių Celsijaus temperatūroje ir užtikrinti pakankamą apšvietimą.

Antra , sodinant daigus į atvirą gruntą, svarbu pasirinkti saulėtą vietą, apsaugotą nuo stiprių vėjų.Pomidorai labai mėgsta šilumą, todėl juos reikėtų sodinti tik įšilus dirvai.Laistyti reikėtų šiltu, atvėsintu vandeniu.

Trečia , būtina atidžiai stebėti augalų būklę ir laiku tręšti.Pomidorai teigiamai reaguoja į organines trąšas, tačiau per gausus azoto trąšų naudojimas gali turėti neigiamos įtakos derliui.

Ketvirta , pagrindinės pomidorų auginimo klaidos yra susijusios su agronominių reikalavimų nesilaikymu.Nesodinkite daigų į nešildomą dirvą, nelaistykite šaltu vandeniu ir nenaudokite per didelio kiekio herbicidų.Pastarosios priemonės gali sukelti cheminius nudegimus ir sulėtėjimą, taip pat lapų dėmių atsiradimą.

Atminkite, kad norint gauti didelį pomidorų derlių, būtina laikytis pagrindinių agrotechnikos taisyklių ir vengti dažniausiai daromų klaidų.Temperatūros režimo laikymasis, tinkamas laistymas, šėrimas ir apsauga nuo kenkėjų užtikrins sveiką augalų augimą ir vystymąsi.Atminkite, kad pomidorai labai jautrūs cheminėms medžiagoms, todėl venkite pernelyg didelio herbicidų ir pesticidų naudojimo.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře