HomeInteresantiDaugelis šeimininkių vis dar neteisingai ruošia bulvių košę: prisiminkite šias 4 dažniausiai...

Daugelis šeimininkių vis dar neteisingai ruošia bulvių košę: prisiminkite šias 4 dažniausiai pasitaikančias klaidas

Švelni, orinė bulvių košė – tikras kulinarijos menas, kurį įvaldyti gali ne kiekvienas.Šis patiekalas reikalauja ypatingų įgūdžių ir tam tikrų taisyklių laikymosi, kad išgautumėte tobulos konsistencijos, be menkiausių gumuliukų.

Daugelis virėjų svajoja išmokti paruošti tokią bulvių košę, kuri neliptų prie lėkštės ir harmoningai papildytų kitus mėgstamus patiekalus.Kelių svarbių principų laikymasis visuose gaminimo etapuose padės pasiekti tobulumo.

Pirma , reikia pasirinkti tinkamą bulvių rūšį, kad būtų pagaminta orinė bulvių košė.Tinkamiausiais laikomi krakmolingi gumbai su rausvai ruda odele.Jaunos arba mažai krakmolo turinčios bulvės nesuteiks pageidaujamos konsistencijos ir skonio.

Antra , labai svarbu pradėti virti šaltame, o ne verdančiame vandenyje.Tai užtikrins, kad bulvės tolygiai išvirtų viduje ir išorėje, todėl nesusidarys gumuliukų ir nemalonių ‘gumuliukų’.

Trečia , bulvių košei plakti reikėtų nenaudoti maišytuvo ar mikserio.Dėl pernelyg stipraus mechaninio apdorojimo garnyras per daug suplakamas, dėl to tampa lipnus ir praranda savo orumą.Šio defekto ištaisyti nebegalima.

Ketvirta , taip pat labai svarbu teisingai parinkti sudedamųjų dalių proporcijas.Patyrę virėjai rekomenduoja tokį santykį: 2 kg bulvių – 1/2 puodelio pieno arba grietinėlės ir 1/2 pakelio sviesto.Tačiau šias proporcijas galima koreguoti atsižvelgiant į norimą tekstūrą ir mitybos pageidavimus.

Tobulos bulvių košės gaminimas – tikras menas, reikalaujantis dėmesio ir pagrindinių taisyklių laikymosi.Pasirinkę tinkamą bulvių rūšį, teisingai pradėję virti, atsargūs mechaninio apdorojimo metu ir tinkamai parinkę ingredientų proporcijas, sukursite orų, švelnų garnyrą be menkiausių gumuliukų.Įvaldę bulvių košės gaminimo paslaptis, galėsite įvertinti visą šio paprasto, bet išskirtinio patiekalo žavesį! Gero apetito!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře