HomeInteresantiDaugelis šeimininkių vis dar neteisingai laisto pomidorus: prisiminkite teisingą techniką

Daugelis šeimininkių vis dar neteisingai laisto pomidorus: prisiminkite teisingą techniką

Pomidorai yra viena populiariausių daržovių, kurią stengiasi užauginti daugelis sodininkų mėgėjų.Tačiau šio siekio sėkmė labai priklauso nuo tinkamos daigų priežiūros, kurioje svarbiausias vaidmuo tenka kompetentingam laistymui.

Jaunų augalų sveikata ir gyvybingumas bei gebėjimas vėliau užauginti gausų derlių priklauso nuo tam tikrų šio proceso taisyklių ir subtilybių laikymosi.Dėl aplaidaus laistymo daigai gali žūti arba susilpnėti jų imunitetas, o tai turės įtakos jų derlingumui.

Pirma , laikykitės optimalaus dirvos drėgmės režimo.Dirvožemis konteineriuose su sodinukais turi būti nuolat vidutiniškai drėgnas, neperlaistytas ir neišdžiūvęs.Laistykite reguliariai, bet su pertraukomis, kad išdžiūtų viršutinis dirvos sluoksnis ir deguonis patektų į šaknis.

Antra , apsvarstykite palankiausią laistymui laiką.Idealios yra ryto ir vakaro valandos, kai saulės aktyvumas yra minimalus.Taip drėgmė įsigeria į dirvą, nesukeldama pavojaus nudeginti lapus dėl aukštos temperatūros.

Trečia , pasirinkite tinkamo dydžio vazonėlius ar konteinerius daigams.Per mažus indus reikia dažnai laistyti, nes žemė greitai išdžiūsta.Optimalūs yra pakankamai dideli vazonai, kurie ilgiau išlaiko drėgmę.

Ketvirta, kontroliuokite laistymo vandens temperatūrą.Idealiu laikomas šiltas, kambario temperatūros vanduo.Per šaltas skystis gali kelti stresą ir stabdyti jaunų augalų augimą.

Penkta , laikykitės laistymo technologijos.Tolygiai paskirstykite vandenį dirvos paviršiuje, vengdami tiesioginio kontakto su daigų stiebais ir lapais.Tai padės išvengti grybinių infekcijų.

Šešta , atidžiai stebėkite pomidorų augalus.Pageltę, susiraukšlėję ar sudžiūvę lapai gali rodyti vandens balanso sutrikimą.Jei taip atsitinka, pakoreguokite laistymo režimą pagal esamas sąlygas.

Tinkamas pomidorų daigų laistymas yra raktas į stiprius, sveikus augalus, galinčius duoti gausų sultingų vaisių derlių.Laikantis aprašytų taisyklių, bus sudarytos optimalios dirvos drėkinimo sąlygos ir užtikrintas normalus jaunų augalų šaknų sistemos ir antžeminės dalies vystymasis.Atkreipkite deramą dėmesį į laistymo režimą, laiką ir techniką, tinkamo indo parinkimą ir vandens temperatūrą!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře