HomeInteresantiDaugelis namų šeimininkių vis dar netinkamai valo langus: prisiminkite šias 7 svarbias...

Daugelis namų šeimininkių vis dar netinkamai valo langus: prisiminkite šias 7 svarbias valymo taisykles

Tobulai švarūs langai ne tik džiugina akį, bet ir sukuria patalpoje jaukumo ir gaivumo pojūtį.Tačiau net ir patyrusios namų šeimininkės valydamos langus kartais daro įprastų klaidų, kurios gali sugadinti visą rezultatą.Difuzijos, pūkai, prakaitas – visa tai gali sužlugdyti pastangas užtikrinti švarą.

Kad langai spindėtų nepriekaištingu blizgesiu, svarbu žinoti kelias paprastas taisykles ir jų laikytis.Tuomet langų valymo procesas bus lengvas ir malonus, o rezultatas džiugins savo tobulumu.

Pirmiausia laikykitės teisingos langų valymo sekos: pradėkite nuo rėmų, tada pereikite prie palangės ir tik tada pereikite prie stiklų.Atvirkštine tvarka neišvengiamai susidarys dryžiai ir dėmės.

Antra , nepamirškite kruopščiai nuvalyti lango rėmo ir palangės.Užmiršus šį veiksmą, ką tik nuplauti langai greitai užsiterš nuo vėjo ir dulkių.

Trečia , niekada neplaukite langų saulėtą dieną.Dėl ryškių spindulių poveikio drėgmė greitai išgaruos, todėl liks dryžiai ir išdžiūvę ploviklio likučiai, kuriuos reikės pakartotinai pašalinti.

Ketvirta , keiskite rankų judesių kryptį valydami lango vidų ir išorę.Tai padės lengviau nustatyti, kur liko dryžių, ir greitai juos pašalinti.

Penkta , reguliariai keiskite langų valymo vandenį.Nešvarus vanduo tik išteps paviršių teršalais, todėl gerai išvalyti nepavyks.

Šešta , nenaudokite frotinių rankšluosčių langams valyti – jie palieka pūkelius, kurie greitai surenka nešvarumus.

Septinta , nepurkškite ploviklio tiesiai ant stiklo, nes dėl to susidarys dryžiai.Geriau užtepkite jo ant kempinės ir nušveiskite likučius guminiu grandikliu.

Laikydamiesi šių paprastų patarimų, galėsite puikiai išvalyti langus be didelių pastangų.Nekartokite dažniausiai daromų klaidų, kurios gali sugriauti jūsų sunkų darbą.Langai – yra jūsų namų veidrodis, todėl svarbu, kad jie spindėtų nepriekaištingu blizgesiu, kad juose jaustumėtės jaukiai ir gaiviai.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře