HomeInteresantiCitrinos rūgšties naudojimas ne tik virtuvėje: 4 naudingos buitinės gudrybės

Citrinos rūgšties naudojimas ne tik virtuvėje: 4 naudingos buitinės gudrybės

Citrinos rūgštis, kurią privalo turėti kiekviena namų šeimininkė, yra tikrai nepakeičiamas namų apyvokos radinys, kuris toli gražu neapsiriboja maisto gaminimu.O štai kam dar citrinos rūgštis gali būti naudinga buityje.

Šie balkšvi kristaliniai milteliai gali padėti valyti, šalinti vandentiekio armatūrą ir įvairias dėmes nuo drabužių.

Pirma, nedidelį kiekį citrinos rūgšties sumaišius su vandeniu ir stalo actu, gausite puikų visų virtuvės paviršių , kriauklių, vonių ir tualetų valymo tirpalą.

Antra, pastos pavidalo citrinos rūgštis, atskiesta vandeniu, puikiai tinka kalkėms ir rūdims ant vandentiekio vamzdynų šalinti.Tiesiog užtepkite produktą ir palikite jį porai valandų prieš valydami.

Trečia, citrinos rūgšties galima dėti tiesiai į skalbimo priemonę, kad atgaivintumėte baltus skalbinius.

Ketvirta, norint pašalinti įsisenėjusias dėmes nuo įvairiaspalvių drabužių , pakanka šią priemonę naudoti vietoje ant pačių dėmių prieš skalbimą.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře