HomeInteresantiCitrina naudinga ne tik virtuvėje: ji gali susidoroti su dėmėmis ant drabužių

Citrina naudinga ne tik virtuvėje: ji gali susidoroti su dėmėmis ant drabužių

Citrina yra tikra gėrybė ne tik gaminant maistą, bet ir atliekant daugelį namų ruošos darbų.Ji padės susidoroti su įvairiomis dėmėmis ant drabužių.

Šviežių uogų dėmes galima pašalinti uždėjus citrinos griežinėlius 5 minutėms ir nuplovus vandeniu.Tačiau šis metodas neveikia išdžiūvusių dėmių.

Tokiu atveju paruoškite specialų tirpalą : litras vandens, valgomasis šaukštas 9 % acto ir pusė arbatinio šaukštelio skalbimo gelio.Dėmę mirkykite 15 minučių, tada normaliai išplaukite.

Kitas būdas susidoroti su išdžiūvusiomis dėmėmis – naudoti gliceriną , kad suminkštėtų, o tada pamirkyti audinį šilto vandens, pusės arbatinio šaukštelio indų ploviklio ir šaukšto 9 % acto mišinyje.

Šis bendras metodas padės pašalinti bet kokias sudėtingas dėmes.Peržiūrėkite kitus naudingus namų ir virtuvės ‘pasidaryk pats’ patarimus ir gudrybes, kuriuos rasite žemiau pateiktose nuorodose.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře