HomeInteresantiChromuoti paviršiai bus kaip nauji: prisiminkite šį valymo dantų pasta metodą

Chromuoti paviršiai bus kaip nauji: prisiminkite šį valymo dantų pasta metodą

Vonios kambarys yra vieta, kurioje švara ir blizgesys yra ypač svarbūs.Kad patalpa būtų higieniška ir chromuoti paviršiai atrodytų patraukliai, netikėtu pagalbininku gali tapti įprasta dantų pasta.

Šis įperkamas ir aplinkai nekenksmingas produktas veiksmingai valys ir poliruos chromą nenaudojant aštrių cheminių medžiagų.

Žingsnis po žingsnio instrukcijos, kaip naudoti dantų pastą chromo paviršiams valyti vonios kambaryje:

1 ŽINGSNIS: Pasiruoškite reikiamas medžiagas: minkštą šluostę arba seną dantų šepetėlį minkštais šereliais.Venkite šiurkščių abrazyvinių paviršių, kurie gali subraižyti chromą.

2 ŽINGSNIS: išspauskite nedidelį kiekį dantų pastos ant šluostės arba šepetėlio.Pradėkite nuo mažiausio kiekio ir, jei reikia, įpilkite šiek tiek daugiau produkto.

3 ŽINGSNIS: Sukamaisiais judesiais švelniai įtrinkite chromuotus paviršius, ypatingą dėmesį skirdami nešvarioms ir patamsėjusioms vietoms.Smulkios abrazyvinės dalelės, esančios dantų pastoje, padės pašalinti įsisenėjusius nešvarumus ir suteiks blizgesio.

4 ŽINGSNIS: Kai paviršius bus švarus ir blizgus, kruopščiai nuplaukite vandeniu ir sausai nušluostykite minkštu rankšluosčiu ar šluoste.

5 ŽINGSNIS: pasirinktinai užtepkite nedidelį kiekį automobilių vaško, kad papildomai apsaugotumėte ir pratęstumėte blizgesio efektą.

Rekomenduojama reguliariai kartoti šią procedūrą, kad vonios kambario chromuoti elementai išliktų švarūs ir blizgėtų.

Dantų pasta yra paprasta, nebrangi ir aplinkai nekenksminga priemonė veiksmingai valyti ir poliruoti chromuotus vonios kambario paviršius.Laikydamiesi šių paprastų nurodymų, galite išlaikyti nepriekaištingą vonios kambario išvaizdą nenaudodami aštrių cheminių medžiagų!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře