HomeInteresantiBraškės subrandins neįprastai didelius vaisius: nepamirškite 5 svarbiausių priežiūros patarimų

Braškės subrandins neįprastai didelius vaisius: nepamirškite 5 svarbiausių priežiūros patarimų

Braškės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių uogų visame pasaulyje.Jos sultingi, kvapnūs vaisiai džiugina ne tik gardžiu skoniu, bet ir gausybe naudingų medžiagų.Daugelis sodininkų stengiasi auginti braškes savo sodybos sklypuose, kad visą sezoną galėtų mėgautis šviežiomis uogomis.

Tačiau ši kultūra gali būti gana įkyri, jei nesilaikysite tam tikrų atsargumo taisyklių.Šiame straipsnyje aptarsime keletą svarbių rekomendacijų, kurios padės jums užauginti dideles ir sultingas braškes savo darže.

Pirma , norint gauti didelių vaisių, būtina pasirinkti tinkamą braškių veislę.Yra specialių veislių, pavyzdžiui, Chandler, Diamant, Ozark Beauty ir San Andreas, kurios garsėja didelėmis uogomis.Atkreipkite dėmesį į birželio mėnesio veisles, kurios paprastai duoda didžiausią derlių.

Antra , svarbu sudaryti tinkamas sąlygas, kad braškės sėkmingai augtų.Geriausia jas sodinti ankstyvą pavasarį arba rudenį gerai drenuotoje priemolio dirvoje.Būtinai viršutinius lysvės sluoksnius patręškite perpuvusiu mėšlu arba kompostu, kad augalai būtų pamaitinti.

Trečia , būtinai palikite pakankamai erdvės tarp braškių krūmų.Tai daroma tam, kad augalai galėtų laisvai augti ir formuoti naujus ūglius netrukdydami vienas kitam.

Ketvirta , norint užauginti dideles uogas, svarbu aprūpinti braškes būtinomis maisto medžiagomis.Pavasarį tręškite subalansuotomis ilgalaikio veikimo granuliuotomis trąšomis.Be to, kai kurie sodininkai rekomenduoja braškių žydėjimo metu naudoti kalio trąšas, kad padidėtų vaisių dydis.

Penkta , atsižvelkite į tai, kad jauni augalai dar negali užauginti labai didelių uogų.Pirmaisiais metais daugelis sodininkų šalina braškių žiedus, kad krūmas visą energiją skirtų vegetatyviniam augimui ir kitą sezoną galėtų užauginti gausesnį ir didesnį derlių.

Laikydamiesi šių paprastų rekomendacijų, savo darže galėsite užauginti dideles, sultingas ir aromatingas braškes.Tinkamas veislės pasirinkimas, palankių sąlygų augimui sudarymas, savalaikis tręšimas ir kantrybė – tai pagrindiniai sėkmės veiksniai.Nepamirškite, kad braškės – yra dėmesio ir priežiūros reikalaujanti kultūra, tačiau ji su kaupu apdovanos jus puikiu derliumi.Mėgaukitės savo rankomis užaugintų šviežių uogų skoniu ir pradžiuginkite artimuosius naudingu ir skaniu skanėstu!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře