HomeInteresantiBlogas kvapas iš skalbyklės išnyks: išbandykite šiuos 4 kovos su pelėsiu būdus

Blogas kvapas iš skalbyklės išnyks: išbandykite šiuos 4 kovos su pelėsiu būdus

Nemalonus kvapas, sklindantis iš skalbyklės, yra gana problemiškas klausimas, su kuriuo susiduria daugelis namų savininkų.Pagrindinis šios situacijos kaltininkas dažniausiai yra pelėsis, kuris susidaro mašinos viduje.

Iš priekio įkraunamoms skalbyklėms ši problema ypač būdinga, nes jos skalbimui naudoja mažiau vandens, todėl jose kaupiasi skalbimo priemonių likučiai ir nešvarumai.Be to, užsistovėjęs skystis nutekamuosiuose vamzdžiuose ir žarnose taip pat gali prisidėti prie pelėsių kvapo atsiradimo.Vis dėlto reikėtų nepamiršti, kad yra veiksmingų būdų kovoti su šiuo nepatogumu.

Pirma , pabandykite paleisti skalbimo ciklą maksimalia temperatūra esant tuščiam būgnui ir miltelių skyriui.Karštas vanduo padės sunaikinti pelėsį ir bakterijas, kurios gali būti blogo kvapo priežastimi.

Antra , jei ankstesnis žingsnis nedavė norimo rezultato, naudokite paprastas namines priemones, pavyzdžiui, actą kartu su valgomąja soda, citrinos rūgštį arba baliklį, kurio sudėtyje yra chloro.Vadovaukitės šių priemonių instrukcijomis ir, jas panaudoję, būtinai paleiskite papildomą skalavimo ciklą.

Trečia , kruopščiai išvalykite guminę rankeną nuo susikaupusių skysčio likučių, putų, pūkelių ir plaukų.Tam sumaišykite vandenį ir actą santykiu 1:1, naudokite gumines pirštines ir nuvalykite visą manžetės paviršių, patraukite jį atgal, kad geriau pasiektumėte sunkiai pasiekiamas vietas.

Ketvirta , nepamirškite reguliariai valyti ploviklio dėklo.Išimkite jį, pamirkykite šiltame vandenyje su milteliais ir šepetėliu kruopščiai nuvalykite likučius ir pelėsį.

Laikydamiesi šių paprastų, bet veiksmingų nurodymų, galite atsikratyti blogo kvapo skalbyklėje ir užkirsti kelią jo atsiradimui ateityje.Reguliariai valydami, naudodami karštą vandenį ir naudodami paprastas priemones, tokias kaip actas, citrinos rūgštis ir valgomoji soda, ilgai išlaikysite savo skalbimo mašiną gaivią ir švarią.Neignoruokite šios problemos, kad pratęstumėte skalbyklės tarnavimo laiką ir sukurtumėte patogią aplinką visai šeimai!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře