HomeInteresantiBananų žievelės, kiaušinių lukštai, ledas: 8 nepakeičiami patyrusių šeimininkių patarimai

Bananų žievelės, kiaušinių lukštai, ledas: 8 nepakeičiami patyrusių šeimininkių patarimai

Namų ūkyje visada praverčia žinoti naudingų gudrybių ir gudrybių, kurios padės lengviau valyti, skalbti ir gaminti maistą.Apžvelkime keletą įdomių patarimų ir pažiūrėkime, ar verta juos įtraukti į savo mėgstamų gudrybių sąrašą.

Pirma, kavos pupelės padės atsikratyti plastikinių talpyklų blogo kvapo.Tiesiog įdėkite po kelias kavos pupeles į kiekvieną konteinerį – jos neutralizuos pašalinius kvapus.

Antra, nagų lako valiklis greitai nuvalys jodo ir žalumo žymes nuo rankų odos.Nuvalykite delnus acetone pamirkytu vatos diskeliu.

Trečia, norėdami palaikyti temperatūrą termose , iš anksto į jį kurį laiką įpilkite verdančio vandens.

Ketvirta, kad skalbiant pagalvių užpildas nesuliptų, į skalbimo mašiną įdėkite teniso kamuoliukų.Jie neleis plunksnoms sulipti.

Penkta, ledas padės pašalinti vaško dėmes nuo staltiesės.Reikia uždėti ledo kubelį ant vaško pėdsako, palaukti, o tada vašką nukrapštyti.

Šešta, bananų žievelės sterilizuoja ir valo vandenį , jei 15 minučių bus įdėtos į indą.

Septinta, kiaušinių lukštai kaip baliklis išvalys daiktus nuo pilkų ir geltonų dėmių.

Aštunta, augalinis aliejus lengvai nuvalys rankas nuo superklijų pėdsakų.

Kaip matote, visas šias paprastas, bet veiksmingas gudrybes verta įsidėmėti ir prireikus taikyti.Laiko ir pinigų taupymas garantuotas!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře