HomeInteresantiBalta staltiesė vėl spindės baltai: užrašykite šių 2 skalbimo tirpalų sudėtį

Balta staltiesė vėl spindės baltai: užrašykite šių 2 skalbimo tirpalų sudėtį

Sniego baltumo staltiesė yra nepakeičiamas šventinio stalo atributas, tačiau laikui bėgant net ir geriausiai prižiūrimos staltiesės dėl įvairių dėmių ir nešvarumų praranda nepriekaištingą išvaizdą.

Laimei, yra nebrangių ir veiksmingų priemonių, padedančių sugrąžinti buvusią švarą ir blizgesį baltoms staltiesėms.Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą išbandytų receptų, kurie bus tikras išsigelbėjimas kiekvienai šeimininkei.

Pirma , viena veiksmingiausių priemonių staltiesėms balinti yra paprastos valgomosios sodos ir indų ploviklio mišinys.Jį paruošti labai paprasta: sumaišykite vieną valgomąjį šaukštą vandens, vieną valgomąjį šaukštą ploviklio ir du valgomuosius šaukštus valgomosios sodos.Užtepkite mišinio ant suteptų staltiesės vietų ir patrinkite jas kempine.Nustebsite, kaip lengvai šis produktas susidoroja net su įsisenėjusiomis dėmėmis.

Antra , stipresnėms dėmėms rekomenduojama naudoti vandenilio peroksido, valgomosios sodos ir indų ploviklio kompoziciją.Sumaišykite du valgomuosius šaukštus valgomosios sodos, tris valgomuosius šaukštus peroksido ir vieną valgomąjį šaukštą ploviklio.Gautą mišinį užtepkite ant staltiesės ir palikite 20 minučių, kad geriau įsigertų.Po to užteks išskalbti staltiesę ir ji spindės nepriekaištingu baltumu.

Laikydamiesi šių paprastų receptų, galite prailginti savo baltų staltiesių tarnavimo laiką ir išlaikyti jų nepriekaištingą išvaizdą ilgus metus.Neleiskite dėmėms ir nešvarumams sugadinti jūsų švenčių – su šiais nebrangiais ir ekologiškais produktais jūsų stalas visada atrodys tobulai švarus ir tvarkingas.Eksperimentuokite, derinkite ingredientus ir mėgaukitės puikiu rezultatu!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře