HomeInteresantiAvietės džiugins neregėtu derliumi: užrašykite šių 3 veiksmingų užpilų receptus

Avietės džiugins neregėtu derliumi: užrašykite šių 3 veiksmingų užpilų receptus

Pavasaris – yra aktyvaus gamtos pabudimo po žiemos miego laikotarpis.Sodininkams šis laikas asocijuojasi su daugybe rūpesčių ir problemų prižiūrint vaismedžių pasėlius.Pagrindinė užduotis šiuo laikotarpiu – palaikyti augalus per šalnas, kurios dažnai būna naktį, apsaugoti juos nuo kenkėjų ir kruopščiai tręšti.

Ypatingą dėmesį reikia skirti avietėms, nes norint sulaukti gausaus uogų derliaus, būtina kompetentingai tręšti krūmus.

Pirmiausia po pirmojo genėjimo ir aviečių apdorojimo pavasarį nereikėtų sėdėti rankų sudėjus.Augalą būtina reguliariai laistyti – kartą per savaitę po 10 litrų vandens vienam krūmui, jei oras nesugadina liūčių.Svarbiausia pavasario laikotarpiu – visaip maitinti avietes.Šiam tikslui galima naudoti organines trąšas, perpuvusį arklių ir karvių mėšlą, kurį reikia paskleisti po krūmais ir palaistyti vandeniu žydėjimo metu.

Antra , puiki galimybė bus aviečių šėrimas mineralinėmis trąšomis.Pakanka amonio salietros tirpalo santykiu 3 gramai 15 litrų vandens.Prieš tręšiant trąšomis, dirva turi būti išpurenta.Paruoštas tirpalas tepamas vieno kvadratinio metro plote.

Trečia , nepamirškite ir liaudiškų priemonių.Mielės yra puiki pagalbinė priemonė norint gauti gerą aviečių derlių.Laistymui skirtam tirpalui paruošti vieną maišelį sausų mielių ištirpinkite viename kibire vandens, įberkite 3 valgomuosius šaukštus cukraus ir palikite kelioms valandoms fermentuotis.Tada koncentratas skiedžiamas švariu vandeniu santykiu 1:5 ir laistomos avietės.

Laikydamiesi šių paprastų rekomendacijų dėl savalaikio laistymo ir tinkamo šėrimo, galite sudaryti idealias sąlygas avietėms augti ir derėti.Jūsų krūmai tiesiog sprogs uogomis ir džiugins gausiu bei skaniu derliumi.Svarbiausia – pavasarį nepamirškite aviečių priežiūros ir parodykite deramą kantrybę bei kruopštumą.Tokiu atveju jūsų darbas tikrai bus su kaupu atlygintas.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře