HomeInteresantiAugalai džiugins augimu ir žydėjimu: išbandykite šias paprastas namines trąšas

Augalai džiugins augimu ir žydėjimu: išbandykite šias paprastas namines trąšas

Atrodytų, kad paprastos kepimo mielės neturi nieko bendra su augalų auginimu.Tačiau iš tikrųjų tai unikalus natūralus produktas, kuris gali būti veiksminga trąša jūsų mėgstamoms gėlėms ir daržovėms.

Dėl turtingos sudėties mielės teigiamai veikia šaknų sistemą, skatina aktyvų augalų augimą ir žydėjimą.

Instrukcija:.

Pirma , norint pasigaminti maistinių mielių tirpalą, reikia tik kelių prieinamų ingredientų.Ištirpinkite 10 g šviežių mielių ir 1 valgomąjį šaukštą cukraus 1 litre šiek tiek šilto vandens.Jei naudojate sausas mieles, 1 gramą sausų mielių ir 1 arbatinį šaukštelį cukraus ištirpinkite tokiame pačiame kiekyje vandens.

Antra , palikite paruoštą tirpalą maždaug 2 valandoms, kad suaktyvėtų naudingosios medžiagos.

Trečia , prieš naudojimą koncentruotą tirpalą praskieskite vandeniu santykiu 1:5.

Ketvirta , rudenį ir žiemą kambarinius augalus mielių tirpalu rekomenduojama maitinti kartą per mėnesį, o pavasarį ir vasarą – kas 10 dienų.

Penkta , nepamirškite augalų papildomai laistyti švariu vandeniu, nes mielių tirpalas nepakeičia reguliaraus laistymo.

Augalų tręšimas mielių tirpalu yra paprastas ir nebrangus būdas aprūpinti juos aktyvaus augimo ir žydėjimo metu reikalingomis maistinėmis medžiagomis, vitaminais ir fitohormonais.Turtinga mielių sudėtis teigiamai veikia šaknų sistemą, taip pat padeda dirvožemyje mineralizuoti organines medžiagas ir išskirti anglies dioksidą.Išbandykite šį natūralų metodą ir jūsų augalai džiugins jus sodriais žiedais!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře