HomeInteresantiAtvykus svečiams grindys spindės: užrašykite, kaip prižiūrėti 7 paviršius

Atvykus svečiams grindys spindės: užrašykite, kaip prižiūrėti 7 paviršius

Sukurti harmoningą ir estetišką interjerą neįmanoma be tinkamai parinktos grindų dangos.Tačiau norint, kad grindys ilgus metus atrodytų gerai, nepakanka pasirinkti tinkamą medžiagą – jas reikia tinkamai prižiūrėti.

Skirtingų tipų grindims reikia skirtingų metodų, o žinodami pagrindines gaires galėsite išlaikyti nepriekaištingą jų išvaizdą ir prailginti tarnavimo laiką.

Pirma, jei pasirinkote laminuotas grindis , nepamirškite, kad svarbu reguliariai šalinti dulkes ir smulkias šiukšles nuo jų paviršiaus minkšta šluoste arba dulkių siurbliu.Venkite pernelyg sušlapinti laminato grindis, verčiau naudokite drėgną šluostę arba specialias valymo priemones.Nepamirškite apsaugoti laminato nuo įbrėžimų naudodami baldų kojų atramas.

Antra, linoleumą reikėtų reguliariai valyti nuo purvo ir dulkių drėgnu skudurėliu, vengiant agresyvių ploviklių.Saugokite linoleumą nuo tiesioginių saulės spindulių, kad jis neišbluktų.

Trečia, kiliminės dangos reikalauja ypač kruopščios priežiūros.Juos siurbkite bent kartą per savaitę, o atsiradus dėmėms, nedelsdami jas apdorokite specialiomis priemonėmis.Kartą per metus rekomenduojama atlikti giluminį profesionalų kilimų valymą.

Ketvirta, keraminės plytelės yra atsparesnės drėgmei, todėl joms valyti galite naudoti drėgną šluostę ir švelnius ploviklius.Nepamirškite specialiais šepetėliais ir valomaisiais mišiniais išvalyti plytelių siūlių tarp plytelių.

Penkta, parketas reikalauja ypatingos priežiūros.Valykite jį minkšta šluoste arba šluoste, naudodami specialias priemones.Periodiškai, kas kelerius metus, rekomenduojama parketą nupoliruoti ir nulakuoti, kad jis vėl įgautų pirminį blizgesį.

Šešta, natūraliam akmeniui , pavyzdžiui, marmurui ar granitui, reikia subtilios priežiūros.Nuvalykite jo paviršių minkšta šluoste arba šluoste, venkite rūgštinių ir šarminių valiklių.Periodiškas poliravimas padės akmeniui sugrąžinti pirminį blizgesį.

Septinta, kamštines grindis reikėtų reguliariai valyti nuo dulkių ir šiukšlių šluostant drėgnu skudurėliu, tačiau vengiant pernelyg didelio drėkinimo.Naudokite specialias kamštienos priežiūros priemones.

Kiekvienam grindų dangos tipui reikia skirtingo požiūrio į priežiūrą.Laikydamiesi paprastų reguliaraus valymo rekomendacijų, naudodami tinkamas valymo priemones ir saugodami nuo pažeidimų, galite išsaugoti pirminį grindų grožį ir prailginti jų tarnavimo laiką.Gerai prižiūrima grindų danga taps tikra bet kokio interjero puošmena ir daugelį metų teiks estetinį malonumą.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře