HomeInteresantiAtminkite, kad kavos tirščius galima naudoti įvairiais būdais

Atminkite, kad kavos tirščius galima naudoti įvairiais būdais

Naudotos kavos tirščių panaudojimas

Po kavos paruošimo panaudoti kavos tirščiai dažniausiai patenka tiesiai į šiukšlių dėžę.

Tačiau galite juos panaudoti įvairiais būdais namuose.

Po kavos paruošimo tirščiai dažnai išmetami, bet juos galima panaudoti daugybei namų ūkio darbų.

Naudingi patarimai, kaip panaudoti kavos tirščius

Paruošėme jums keletą naudingų patarimų:

  • Kavos tirščiai padeda neutralizuoti stiprius kvapus, pavyzdžiui, svogūnų ar česnakų. Po smulkinimo tiesiog patrinkite rankas ir pjaustymo lentą kavos tirščiais, ir stiprus kvapas turėtų išnykti. Taip pat galite naudoti kavos tirščius, jei jūsų batai nemaloniai kvepia arba šaldytuve yra blogas kvapas.
  • Kavos tirščiuose esančios medžiagos, tokios kaip kalis, fosforas ar azotas, taip pat daro juos tinkamus augalų tręšimui, pavyzdžiui, agurkams, pomidorams ir cukinijoms. Tačiau su sodinukais reikėtų elgtis atsargiai. Likusi medžiaga taip pat tinkama komposto irimui paspartinti.
  • Jei norite apsaugoti savo augalus nuo skruzdėlių ir sraigių, galite aplink daržo lysvę sukurti kavos tirščių „sieną“ – tai atbaidys kenkėjus. Tą patį metodą galite naudoti, kad katės nenaudotų jūsų sodo kaip asmeninės tualeto vietos; tačiau vietoje sienos tolygiai paskirstykite kavos tirščius po visą sodą.
  • Arkliai ir uodai alergiškai reaguoja į kavos tirščius. Išdžiovinkite kavos tirščius ant kepimo skardos ir tada uždekite.
  • Drėgni kavos tirščiai, išbarstyti aplink židinį, taip pat gali veikti kaip dulkių surinkėjas. Jie suriša pelenus, todėl neįkvepiate dulkių tokiomis didelėmis koncentracijomis.
@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře