HomeInteresantiArbūzai ir melionai džiugins derliumi: kai patyrę daržininkai pataria sodinti moliūgus

Arbūzai ir melionai džiugins derliumi: kai patyrę daržininkai pataria sodinti moliūgus

Moliūgai, tokie kaip arbūzai ir melionai, yra tikras skanėstas karštomis vasaros dienomis.Jų sultingus, saldžius vaisius dievina ir suaugusieji, ir vaikai.Tačiau šių įnoringų augalų auginimo procesas reikalauja ypatingo požiūrio ir žinių.

Svarbu laikytis palankių datų ir tinkamai paruošti sėklas, kad derlius būtų gausus.

Pirma , prieš sėjant sėklą reikia ją kruopščiai paruošti.Kalibravimas, pažeistų egzempliorių atmetimas ir rūšiavimas pagal dydį padės užtikrinti vienodą ir tolygų dygimą.Taip pat patartina skirtingo dydžio sėklas sėti į atskirus indelius, kad stiprūs augalai netrukdytų augti silpnesniems.

antra , sėklų gyvybingumą galima patikrinti druskos tirpalu.Į šį tirpalą jas panardinkite 10 minučių; plūduriuojančias sėklas reikia išmesti, o likusias nuplauti ir išdžiovinti, kad būtų galima sodinti.

Trečia , melionams sėkmingai sudygti reikia daug šilumos, todėl labai svarbu tinkamai parinkti sodinimo laiką.Paprastai arbūzai ir melionai sėjami balandžio antroje pusėje, kai dirva gerai įšyla.

Ketvirta , kad dar labiau padidėtų dirvos temperatūra, likus savaitei iki sėklų sėjos rekomenduojama lysves uždengti burpjuve ar kita dengiamąja medžiaga.Kai dirvos temperatūra pasiekia 15°C, galima pereiti prie sėjos po tokiu «šiltnamio» stogu.

Penkta , kai kurie daržininkai, nustatydami, kada sodinti moliūgus, atsižvelgia ir į mėnulio fazes.Pagal Mėnulio kalendorių palankiausios balandžio mėnesio dienos yra 25, 26, 27 ir 30 dienos.

Šešta , pasirodžius daigams, svarbu jauniems augalams suteikti pakankamai drėgmės ir maisto medžiagų, taip pat laiku retinti ir ravėti piktžoles.

Melionų auginimas – procesas, reikalaujantis kantrybės, dėmesio ir tinkamo požiūrio.Laikydamiesi pateiktų rekomendacijų dėl sėklų paruošimo, sodinimo terminų laikymosi ir kompetentingos priežiūros, galėsite sukurti idealias arbūzų ir melionų augimo ir derėjimo sąlygas.Išbandykite, ir gausus saldžių ir sultingų vaisių derlius bus atlygis už jūsų pastangas!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře