HomeInteresantiArbata ir kava taps aromatingesnės: kaip į karštus gėrimus įberti cinamono

Arbata ir kava taps aromatingesnės: kaip į karštus gėrimus įberti cinamono

Cinamonas yra vienas populiariausių ir aromatingiausių prieskonių, kuris plačiai naudojamas gaminant maistą ir gėrimus.Jis suteikia jiems nepakartojamą šiltą skonį ir aromatą, todėl patiekalai ir gėrimai tampa gardesni.

Tačiau nereikėtų persistengti su cinamono kiekiu, nes šio prieskonio perteklius gali sugadinti skonį.Supraskime, kaip į kavą ir arbatą dėti cinamono.

Pirma, renkantis cinamoną į kavą , geriausia pirmenybę teikti nesmulkintoms lazdelėms, o ne maltam prieskoniui.Maltas cinamonas kavoje paliks drumstų likučių.Vienam 200 ml kavos puodeliui pakanka 1/3 lazdelės.

Antra, gaminant arbatą 0,5 litro vandens reikia tik vienos cinamono lazdelės.Ją reikia užpilti verdančiu vandeniu ir palaikyti apie 30 minučių.Tada paimkite virdulį, supilkite į jį nuovirą, supilkite cinamono užpilą ir užvirinkite.Paruoštą aromatingą gėrimą galima pasaldinti medumi arba citrina.Reikėtų pridurti, kad cinamonas gerai dera su tokiais priedais kaip imbieras, citrusiniai vaisiai, gvazdikėliai ir muskato riešutas.

Taigi, norint kavai ir arbatai suteikti išskirtinį skonį ir aromatą, pakanka įdėti tiesiog kelis gabalėlius cinamono.Svarbiausia nepersistengti su kiekiu, antraip gėrimai gali pasirodyti pernelyg aštrūs.Eksperimentuokite ir raskite jums optimalią proporciją!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře