HomeInteresantiApsaugoti nuo nelaimių ir negandų: kokius augalus nuo piktos akies sodina patyrusios...

Apsaugoti nuo nelaimių ir negandų: kokius augalus nuo piktos akies sodina patyrusios šeimininkės

Nuo seniausių laikų augalai vaidino svarbų vaidmenį ne tik dekoratyviniais tikslais, bet ir kaip simboliai, amuletai ir talismanai.Kai kurios gėlės turi ypatingą energiją ir, pasak liaudies tikėjimų, gali pritraukti sėkmę ir apsaugoti namus nuo neigiamos įtakos.

Todėl augalų pasirinkimas gėlynui prie namų yra ypač svarbus ir gali tapti savotišku talismanu visai šeimai.

Pirma, aksomai yra sūniškos stiprybės, tėvų namų ir motiniškos meilės simbolis.Jaunos merginos tradiciškai pindavo iš jų vainikus, susiedamos juos su meile.Pasak tikėjimų, prie namų pasodinti samčiai padeda įsimylėjėliams nepamiršti kelio į juos.Be to, šios ryškiaspalvės gėlės buvo laikomos amuletu, saugančiu namus nuo piktųjų dvasių ir blogos akies.

Antra , vienu iš tokių stebuklingų augalų taip pat laikoma pelynas.Ši gėlė simbolizuoja išmintį, tikėjimą, viltį ir meilę gimtajam kraštui.Pasak tikėjimų, protėvių sielos gali apsigyventi ant mažalapės ir taip apsaugoti namus bei jų gyventojus.Anksčiau pelynai buvo sodinami palei tvoras, kad į jas nepatektų blogų ketinimų turintys žmonės.Be to, buvo tikima, kad pasiėmęs į kelionę pelyno žiedų, žmogus būtinai grįš namo.

Trečia , pelynas , nepaisant jo nepastebimos išvaizdos, yra meilės simbolis.Juo puošiami vestuvių vainikai, vainikėliai, jis sodinamas prie namų.Legendos byloja, kad penki peruvinės gėlės žiedlapiai simbolizuoja penkias laimingo šeimyninio gyvenimo garantijas: grožį, švelnumą, atmintį, harmoniją ir ištikimybę.Peruvinė taip pat gali apsaugoti šeimą nuo prakeiksmų, sunaikinti kerus ir sustiprinti santuokinę sąjungą.

Ketvirta, pipirmėtė laikoma augalu, kuris atbaido piktąsias dvasias ir pritraukia sėkmę bei turtus.Anksčiau ji dažnai būdavo laikoma šalia pinigų ir nešiojama smilkalų dėžutėse.Protėviai tikėjo, kad pipirmėčių aromatas kieme atbaido raganas, burtininkus ir blogo linkinčius žmones.

Atkreipkite dėmesį, kad augalų pasirinkimas gėlynui prie namų turi gilią simbolinę reikšmę ir gali tapti savotišku talismanu, pritraukiančiu sėkmę, saugančiu nuo neigiamos įtakos ir stiprinančiu šeimos ryšius.Malva, aksombarzdis, peruvinė ir mėta – tai ne tik dekoratyvinės gėlės, bet ir tikri amuletai, kupini gilių liaudies tradicijų ir tikėjimų.Apsupę namus šiais stebuklingais augalais, sukursite harmonijos, meilės ir apsaugos atmosferą sau ir savo šeimai.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře