HomeInteresantiAnt virdulio neliks kalkių pėdsakų: prisiminkite šiuos 4 galimus sprendimus

Ant virdulio neliks kalkių pėdsakų: prisiminkite šiuos 4 galimus sprendimus

Švarių ir higieniškų virtuvės reikmenų priežiūra yra svarbi kiekvienos namų šeimininkės užduotis.Viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų yra kalkių nuosėdų susidarymas virduliuose, kuris ne tik gadina jų išvaizdą, bet ir gali neigiamai paveikti gėrimų skonį.

Yra keli veiksmingi ir nebrangūs virdulių kalkių šalinimo būdai.

Pirma, viena populiariausių priemonių yra citrinos rūgštis.Ji palyginti švelni, universali ir tinka stikliniams, plieniniams, plastikiniams ir keraminiams virduliams.Norėdami ją naudoti, įpilkite į virdulį 25 g rūgšties litrui vandens, užvirinkite, palaukite pusvalandį, nuleiskite tirpalą, pripilkite virdulį švaraus vandens, vėl užvirinkite ir nuleiskite.Citrinos rūgštis taip pat gali padėti pašalinti kalkes nuo garintuvo ir lygintuvo.

Antra, veiksminga priemonė yra paprastas actas , kuris tinka stikliniams ir metaliniams virduliams.Tačiau turėkite omenyje, kad jis gali pažeisti prastos kokybės plastiką ir turi aštrų kvapą.Norėdami pašalinti apnašas, sumaišykite 100 ml acto su litru vandens, užvirinkite, palaukite, kol tirpalas atvės, nusausinkite ir kempine pašalinkite likusias apnašas.Jei reikia, procedūrą pakartokite.Po valymo du kartus užvirinkite švarų vandenį, kad atsikratytumėte kvapo.

Trečia, universali priemonė yra paprastoji valgomoji soda.Ji švelniai naikina nešvarumus ir tinka elektriniams virduliams.Vienam litrui ką tik užvirinto vandens įpilkite valgomąjį šaukštą valgomosios sodos, palaukite, kol tirpalas atvės, nusausinkite jį ir, jei reikia, procedūrą pakartokite.Galiausiai išplaukite virdulį ir du kartus užvirinkite švarų vandenį.

Ketvirta, kaip alternatyvias priemones galite naudoti gazuotus gėrimus arba obuolių žieveles , kurių sudėtyje yra rūgščių, tirpinančių kalkių nuosėdas.Tačiau šie būdai yra mažiau universalūs ir gali būti ne tokie veiksmingi arba sugadinti virdulį.

Laikydamiesi šių paprastų rekomendacijų, galite lengvai ir be vargo nuvalyti kalkes nuo virdulio, prailginti jo tarnavimo laiką ir išlaikyti švarius bei higieniškus virtuvės reikmenis.Pasirinkite jums tinkamiausią metodą ir mėgaukitės švariu virduliu bei skaniais gėrimais!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře