HomeInteresantiAnt pagalvių neliks geltonų dėmių pėdsakų: užrašykite šių dviejų paprastų tirpalų sudėtį

Ant pagalvių neliks geltonų dėmių pėdsakų: užrašykite šių dviejų paprastų tirpalų sudėtį

Laikui bėgant net pačios balčiausios ir geriausiai prižiūrimos pagalvėlės praranda nepriekaištingą išvaizdą dėl atsiradusių nepageidaujamų dėmių.Geltonos dėmės gadina gaminio estetiką ir gali sukelti diskomfortą jį naudojant.Pašalinti šią problemą neskalbiant iš pirmo žvilgsnio atrodo sudėtinga užduotis.

Tačiau nenusiminkite, nes yra prieinamų ir veiksmingų būdų, kurie padės grąžinti pagalvėms šviežumą ir švarą.Įprastos buitinės priemonės, kurių galima rasti kiekvienuose namuose, gali daryti tikrus stebuklus.Šiame tekste aptarsime kelis patikrintus kovos su geltonomis dėmėmis ant pagalvių be skalbimo būdus.

Pirma , puiki balinamoji priemonė yra citrinų sultys.Šiltą vandenį ir citrinų sultis reikia sumaišyti santykiu 2:1.Užtepkite tirpalo ant dėmės ir palikite dešimčiai minučių.Tada nuvalykite dėmę drėgnu skudurėliu.Be to, citrinos sultis galima derinti su druska.Reikia išspausti pusės citrinos sultis tiesiai ant dėmės, o tada įberti šiek tiek druskos.Po to dėmę patrinti sausa kempine.

Antra , veiksmingas mišinys nuo dėmių yra valgomosios sodos ir acto derinys.Pirmiausia dėmę patepkite trupučiu acto.Tada lygiomis dalimis sumaišykite valgomąją sodą ir actą, kol gausite tirštos konsistencijos košelę.Gautą priemonę užtepkite ant dėmės, lengvai įtrinkite į audinį ir palikite 10 minučių, kad ji paveiktų.Praėjus šiam laikui, pašalinkite dėmę drėgnu skudurėliu.

Naudodami paprastas ir nebrangias priemones, tokias kaip citrinų sultys, druska, soda ir actas, lengvai susidorosite su nepageidaujamomis geltonomis dėmėmis, gadinančiomis pagalvių išvaizdą.Šie metodai ne tik veiksmingai šalina nešvarumus, bet ir yra visiškai saugūs tekstilės gaminiams, nedaro jiems jokios žalos.Laikydamiesi šių rekomendacijų, galėsite grąžinti pagalvėlėms pirminį gaivumą ir reprezentatyvią išvaizdą nedėdami daug pastangų ir neišleisdami per daug pinigų.Šie paprasti sprendimai taps tikru išsigelbėjimu tiems, kurie savo namuose vertina švarą ir jaukumą.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře