HomeInteresanti9 naudingi aktyvuotos anglies naudojimo namuose būdai: prisiminkite šiuos gyvenimo gudrybės

9 naudingi aktyvuotos anglies naudojimo namuose būdai: prisiminkite šiuos gyvenimo gudrybės

Aktyvinta medžio anglis yra tikrai unikalus ir daugiafunkcis produktas, vertas ypatingo dėmesio.Nuostabios jos savybės leidžia ją naudoti įvairiose gyvenimo srityse – nuo buities darbų iki grožio ir sveikatos priežiūros.

Pirma , nepaprastos aktyvintosios anglies absorbcinės savybės padės atsikratyti nemalonių kvapų jūsų šaldytuve.Padėkite keletą medžio anglies tablečių ant lentynų kartu su keliomis sudžiūvusios duonos riekelėmis – jos sugers pašalinius maisto kvapus.

Antra , šis natūralus produktas gali būti puiki naminė dantų balinimo priemonė.Ant dantų šepetėlio užtepkite šiek tiek dantų pastos ir įberkite žiupsnelį medžio anglies miltelių.Šiuo mišiniu kruopščiai išvalykite dantis – rezultato nelaukite.

Trečia , aktyvintosios anglies filtravimo gebėjimas padės išvalyti orą nuo nuodingų cheminių medžiagų atliekant renovacijos ar dažymo darbus.Darbo vietoje padėkite atvirą indą su medžio anglies milteliais – jis veiksmingai sugers kenksmingus garus.

Ketvirta , unikalios šios medžiagos absorbcijos savybės bus naudingos valant po gaisrų ir potvynių.Aktyvinta anglis veiksmingai sugers suodžius, pašalinius kvapus ir perteklinę drėgmę.

Penkta , susmulkinta medžio anglis gali atkurti pirminę tamsių medinių baldų išvaizdą, paslėpdama nedidelius įbrėžimus ir įbrėžimus.Įtrinkite pažeistas vietas medžio anglimi ir palikite kuriam laikui – tada nuvalykite drėgnu skudurėliu.

šešta , aktyvintosios anglies antiseptinės ir gydomosios savybės gali padėti greičiau susidoroti su vabzdžių įkandimais.Sumaišykite susmulkintą medžio anglį su nedideliu kiekiu augalinio aliejaus ir užtepkite ant pažeistos odos.

Septinta , kaukės su aktyvintosios anglies priedu yra puiki priemonė nuo spuogų ir inkštirų.Jos giliai valo odą, sutraukia išsiplėtusias poras ir reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, skatina bėrimų gijimą.

Aštunta , probleminiuose kampuose turint aktyvuotos anglies, bus išvengta drėgmės ir pelėsio.Paskleiskite ją kampuose, už spintelių ir kitose vietose, kur kaupiasi drėgmė – ji neleis plisti grybeliui.

Į augalų laistymo vandenį įmaišę aktyvuotos medžio anglies, praturtinsite jį naudingais mikroelementais, kurie būtini sveikam žaliųjų augintinių vystymuisi.Prieš laistydami tiesiog įmeskite keletą trupinių į laistytuvą.

Dėl daugybės sveikatai naudingų aktyvuotos medžio anglies savybių ją galima naudoti beveik visose gyvenimo srityse – nuo buities iki sveikatos ir grožio.Naudokitės minėtomis muselėmis, ir šis ekologiškas produktas taps patikimu jūsų pagalbininku kuriant patogią ir saugią gyvenimo aplinką.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře