Home Interesanti 2 savaites stovinčios vazoje: kokias gėles geriau rinktis dovanai šeimai ir draugams

2 savaites stovinčios vazoje: kokias gėles geriau rinktis dovanai šeimai ir draugams

0

Gėlės bet kuriems namams gali suteikti jaukumo, grožio ir gaivos atmosferą.Jos džiugina akį ryškiomis spalvomis, pripildo orą malonaus aromato ir sukuria ypatingą nuotaiką.

Tačiau, norėdami visapusiškai mėgautis jų žavesiu, turite rinktis tokias rūšis, kurios ilgą laiką išlaiko savo patrauklumą.Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą augalų, kurie vienodai puikiai atrodo ir gėlyne, ir vazoje namuose, ir sužinosime jų ilgaamžiškumo paslaptis.

Pirma , rožės – tikros gėlių karalienės.Tinkamai prižiūrint ir periodiškai keičiant vandenį, vazoje jos gali išsilaikyti iki 14 dienų.Ypač malonu, jei pasirinksite angliškas rožes, kurios butui suteikia stulbinamo aromato.

Antra , chrizantemos ir alpinės astros; gėlės, būdingos rudeniui, bet ne mažiau patrauklios namų interjere.Jos gali stovėti vazoje iki 2 savaičių, jei vanduo reguliariai keičiamas.

Trečia , tulpės – šios pavasario gražuolės, nupjautos anksti ryte, puikiai išsilaiko šviežios vazoje iki 7 dienų, jei pumpurai dar neprasiskleidę.

Ketvirta , hortenzija – augalas, kuris ne tik puošia svetainę, bet ir gali ilgai džiaugtis jo grožiu namuose.Šio augalo žiedų kepurėlės, pabuvusios vazoje 20-25 dienas, virsta stilingais džiovintais žiedais, nenuskrendančiais ir tvirtai besilaikančiais ant kotelių.

Penkta , gladiolės – gėlės, priimtos kaip dovana mokytojams rugsėjo 1 d., vazoje stovi bent 10 dienų, išlaikydamos reprezentatyvią išvaizdą.

šeštoji , lelijos; šios gėlės vazoje taip pat gali išsilaikyti iki 10 dienų, jei dažnai keičiamas vanduo ir kas dvi dienas 1 cm patrumpinami stiebai.

Renkantis augalus namams puošti, verta atkreipti dėmesį į tas rūšis, kurios ne tik džiugina akį savo grožiu, bet ir ilgai išlaiko šviežumą.Laikydamiesi paprastų priežiūros taisyklių, gėlių žavesiu galėsite džiaugtis kelias savaites, pripildydami namus kvapų ir sukurdami jaukumo bei harmonijos atmosferą.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version